energetika
 

Společnost GADES solution s.r.o. nabízí komplexní specializované služby a produkty v oblasti úspor energií, tepelné techniky a energetiky budov. K našim hlavním produktům a službám v této oblasti patří především:


 

energetický audit, průkaz energetické náročnosti budovy, energetický štítek, energetická analýza, energetická studie, energetický management, energetické poradenství a energetická optimalizace.


 

Provádíme energetický management a služby spojené s energetickým managementem. V této souvislosti zavádíme sofistikovaný a unikátní software iGADES energetic management, který umožňuje provozovat energetický management široké veřejnosti. Součástí naší činnosti v oblasti energetiky a úspor energií jsou školení, výuka, přednášky, konzultace a především věda a výzkum.

 

Nabízíme spolupráci jak projektantům a architektům v oblasti nízkoenergetických a pasivních domů, tak i investorům a realizačním firmám. Provádíme návrhy, optimalizace a posudky, jak obalových konstrukcí, tak i konstrukčních detailů včetně otopných systémů. Posuzujeme a analyzujeme vhodnost instalace obnovitelných zdrojů energie (OZE), jako jsou tepelná čerpadla, kotle na biomasu, solární i fotovoltaické panely atd.

 

 

Nabízíme investorům i realizačním firmám komplexní služby s přípravou nízkoenergetického a pasívního domu, včetně přípravy kompletní projektové dokumentace nebo stavebního dozoru.

 

GADES solution s.r.o. provozuje pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, energetické poradenské a informační středisko EKIS.