Partneři
 

S těmito našimi partnery dlouhodobě spolupracujeme v oblasti stavebnictví, energetika, obnovitelné zdroje energií, dřevostavby a věda výzkum.

 

GALEN s.r.o.

www.galen.sk

Náš hlavní Slovenský partner pro oblast stavebnictví a energetika. Spolupracujeme v oblasti energetických auditů a energetického managementu. Společnost GALEN s.r.o. je výhradní distributor nástroje pro energetický management iGADES energetic management, na Slovensku.

 

UPST

www.upst.cz

Ústav pozemního stavitelství fakulty stavební v Brně. S tímto ústavem úzce spolupracujeme v oblasti laboratorních měření, vývoje nových technologií a přesného měření. Dále pro nás zabezpečuje poradenské a konzultační služby v oblasti vědy a výzkumu.

 

HAZA s.r.o.

www.haza.cz

Nízkoenergetické a pasivní domy. Pro tuto společnost zabezpečujeme průkazy energetické náročnosti budovy, dále poradenství, konzultace a optimalizaci stavebních detailů z oblasti stavební fyziky a tepelné techniky.

 

KAF

www.akaf.cz

Stavební a zednické práce. Tato stavební firma představuje naši partnerskou společnost v oblasti realizace staveb v České republice. Tato firma disponuje kvalitními a špičkově proškolenými pracovníky. Předností této firmy je nadstandardní kvalita a rychlost. Pro tuto společnost zabezpečujeme konzultační a poradenskou činnost v oblasti stavebnictví, stavebních detailů, nových postupů a technologií a dozorovací a supervizní činnost.

 

ATELIÉR ARCHIBALDO

www.archibaldo.cz

Architektonická činnost. S tímto ateliérem spolupracujeme v oblasti architektonických návrhů a studií. Dále pro tento ateliér zabezpečujeme poradenství a konzultace z oblasti stavebnictví a energetiky.

 

STAFYZ

www.stafyz.cz

Stavební fyzika, věda a výzkum, grafika a design. S tímto subjektem spolupracujeme především v oblasti grafiky a designu. Od společnosti STAFYZ pochází kompletní návrh designu naší společnosti.

 

RAY-ON

www.rayon.cz

Solární energie - čistá energie budoucnosti. S touto společnosti spolupracujeme především v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Zabezpečujeme pro ni energetické audity, energetické studie, návrhy a odborné konzultace.