stavebni poradenstvi
 

Jako stavební poradenství nabízíme především služby plynoucí z naší kvalifikace pro stavební poradenství, odbornosti a zkušeností. Stavební poradenství provádíme jako externí pedagogové pro Fakultu stavební, Vysokého učení technického v Brně, pro obory pozemní stavitelství, stavební fyzika, nízkoenergetické a pasivní stavby, energetika staveb, stavební vady a poruchy, optimalizace stavebních detailů. Spolupracujeme s Vysokou školou realitní Franka Dysona, především jako externí přednášející pro obor pozemní stavby. Provozujeme energetické konzultační a informační středisko EKIS, pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu. Našim klientům nabízíme především tyto poradenské, expertní a znalecké služby:

 

stavební poradenství, energetické poradenství, realitní poradenství, reklamační poradenství, poradenství při nákupu realit, odborná pomoc při reklamaci závadných a nekvalitních stavebních prací a materiálů, vzdělávání stavebních firem a projektantů.

 

Zájemcům o koupi nemovitosti doporučujeme využít našeho realitního znalectví a poradenství. To se zaměřuje hlavně na diagnostiku skrytých vad a poruch nemovitostí, které realitní prodejci úmyslně zamlčují. Součástí naší nabídky je také reklamační znalectví a poradenství (stavebních prací, stavebních technologií či materiálů), zejména zastupování klienta vůči stavební firmě, která odvedla nekvalitní práci, nebo dodala nekvalitní materiál.

 

Toto poradenství nabízíme jak projektantům a architektům, tak investorům a prováděcím firmám. Dále provádíme proškolování firem a zaměstnanců z oblasti stavebnictví a právnosti provádění staveb. Nabízíme možnost optimalizace a korekce stavebních projektů a záměrů.