stavebnictvi
 

V oblasti stavebnictví se specializujeme především na služby spojené s projektováním a realizací staveb, a to zejména na:

 

projektování staveb, projekty domů, projekty rodinných domů, projekty rodinných domů na klíč, projekty novostaveb a rekonstrukcí, projekty nízkoenergetických domů, projektování pasivních domů, dále na stavební dozory, stavební dohledy, supervize staveb, vedení staveb a stavebních prací, inženýring, odborné poradenství při stavbách svépomocí.

 

 

Rovněž provádíme stavební znalectví a poradenství, či expertní a znaleckou činnost, výběrová řízení a odbornou stavební asistenci. Zájemcům o koupi nemovitosti doporučujeme využít našeho realitního znalectví a poradenství. Nabízíme reklamační znalectví a poradenství (stavebních prací, stavebních technologií či materiálů), zejména zastupování klienta vůči stavební firmě, která odvedla nekvalitní práci, nebo dodala nekvalitní materiál. Součástí reklamačního znalectví provádíme posuzování jakosti a kvality provedených prací či konstrukcí.

 

V rámci stavebnictví a reklamačního znalectví nabízíme možnost stavební diagnostiky, a to jak celých staveb, tak i jednotlivých konstrukcí nebo konstrukčních detailů. Do této diagnostiky patří hlavně:

 

termovize a termovizní snímkování, diagnostika tvorby plísní, měření teplot a vlhkosti, měření hluku, blower door test, neprůdušnost obálky, diagnostika vad a poruch konstrukcí, měření radonu, měření kotlů a vzduchotechniky.